بیمه

از این قسمت می توانید یکی از سرویس های ارائه شده بیمه را خریداری کنید.برای شروع یکی از انواع بیمه های ارائه شده را انتخاب کرده و دکمه مرحله بعد را فشار دهید.
انتخاب طرح بیمه
هر سرویس بیمه از چندین طرح مختلف تشکیل شده است. در این قسمت شما می توانید لیست طرح های ارائه شده برای سرویسی که انتخاب کرده اید را مشاهده و طرحی که برای شما مناسب تر است را انتخاب کنید. بعضی از طرح ها خود شامل جزییات بیشتری هستند. در این صورت دکمه ای سبز رنگ با نام اطلاعات بیشتر وجود دارد. با کلیک بر روی این دکمه جزییات مربوط به هر طرح نمایش داده می شود.


1. برای تکمیل فرایند خرید بایستی اطلاعات موردنظر را تکمیل کنید.اطلاعات درخواستی ممکن است بر اساس سرویسی که انتخاب کرده اید متغیر باشند. دقت کنید باید اطلاعات وارد شده مربوط به کالا یا فردی که قصد بیمه کردن آن را دارید، باشد.

2. دکمه "استعلام " را لمس نمایید.
جزئیات بیمه
در این قسمت شما می توانید خلاصه ای از اطلاعات خرید خود را مشاهده کرده و در صورتی که تمامی موارد صحیح بودند، دکمه تائید را لمس کرده تا وارد مرحله پرداخت شوید.
در این بخش با ورود اطلاعات کارت،تراکنش انجام می شود

1. اطلاعات محصول و مبلغ را که در بالای صفحه مشاهده می شود، بررسی نمایید.در صورت عدم صحت می توانید با لمس دکمه بازگشت به صفحات قبلی رفته و آنها را تصحیح نمایید.

2. شماره 16 یا 19 رقمی روی کارت را وارد نمایید همچنین می توانید کارت مورد نظر را با لمس نمودن محل ورود شماره کارت از لیست کارت های پرکاربرد انتخاب نمائید.

3. رمز دوم (رمز اینترنت) را وارد نمایید.

4. جهت انجام تراکنش دکمه پرداخت را لمس نمایید.

5. نتیجه تراکنش به شما نمایش داده خواهد شد.